Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Правила

Правила форуму huntingukraine.com

 

1. Загальні положення

 

1.1 Правила форуму www.huntingukraine.com (далі "Правила") обов'язкові для всіх учасників, не дивлячись на авторитет і заслуги перед співтовариством, включаючи адміністраторів і модераторів.

 

1.2 Данні правила діють по всьому форуму www.huntingukraine.com. В окремих розділах та підфорумах можлива наявність власних правил, які уточнюють й деталізують правила поведінки в них. При цьому данні правила залишаються обов'язковими в будь-якому випадку.

 

1.3 Правила вводяться для створення комфортної й конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтесь від участі в даному форумі.

 

1.4 Правила вступають в дію з моменту їх публікації.

 

1.5 Адміністрація залишає за собою право змінювати і доповнювати правила.

 

1.6 Незнання Правил не звільняє від відповідальності!

 

1.7 У випадку, якщо сформованій ситуації не відповідає ні одне з наведених правил, рекомендується діяти відповідно до загальноприйнятих норм поведінки і моралі в суспільстві. У таких випадках адміністрація може діяти на свій розсуд, якщо це не суперечить всьому перерахованому.

 

1.8 У випадках недотримання правил учасниками, адміністрація має право піддати повідомлення порушника цензурі або зовсім їх видалити, а до самого порушника застосувати міри застережного заходу. Докладніше - в розділі «Застережні заходи і санкції».

 

1.9 Адміністратори і модератори форуму (далі «Адміністрація») стежать за виконанням Правил, і мають право карати тих, хто їх порушує.

 

2. Реєстрація користувачів (учасників) форуму

 

2.1 Реєструючись в форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.

 

2.2 Для реєстрації в форумі користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти (e-mail). На неї будуть переслані інструкції по активації облікового запису, а також висилатимуться повідомлення від адміністрації. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.

 

2.3 При реєстрації учасник зобов'язаний заповнити графу "Розташування/Походження". Це необхідно щоб полегшити допомогу і взаємодію з іншими учасниками у вашому регіоні.

 

2.4 Вибір імені користувача (логін, нік, nickname) є Вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти дії з припинення використання логіну, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні й етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму.

 

2.5 Заборонена реєстрація логіну, схожого з вже існуючими, що може призвести до введеня в оману інших користувачів форуму.

 

2.6 Забороняється використовувати в якості логіну адреси Інтернет-ресурсів, це буде прирівняно до небажаної реклами.

 

2.7 Забороняється реєструвати логіни, що містять нецензурні вирази (включаючи символи-замінники), а також такі, які можуть образити інших учасників форуму.

 

2.8 Забороняється реєструвати логіни, читання яких може бути ускладнене. Наприклад: такі, що складаються з одних цифр, або одних тільки голосних літер, або одних тільки приголосних, або чергуючі великі та маленькі літери.

 

2.9 Забороняється реєструвати логіни з метою перешкодити використанню їх іншими потенційними користувачами.

 

2.10 Забороняється використовувати аватари, що містять непристойні зображення, а також зображення, які можуть бути образливими для інших учасників форуму.

 

2.11 Забороняється використання в підписі картинки.

 

2.12 Забороняються посилання на сторонні ресурси і реклама в підписі, крім профільної, і тільки за узгодженням з адміністрацією.

 

2.13 Заборонена неодноразова реєстрація одного користувача, без залежності від мети, з якою така реєстрація провадиться. Дане порушення є вкрай серйозним і веде до блокування всіх Ваших облікових записів.

 

2.14 Якщо Ви не виявляєте активність в форумі протягом довгого часу, Ваш обліковий запис може бути видалений.

 

3. Правила поведінки на форумі

 

3.1 Спілкування в форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.

 

3.2 Учасник може створювати нові обговорення і опитування, (а також відповідати і голосувати у вже існуючих) що відповідають тематиці форуму чи розділу, крім випадків, описаних в Правилах.

 

3.3 Використання сленгу є грубим порушенням, що тягне за собою відповідні наслідки. Те ж відноситься до грубих порушень мовних норм (наприклад, повна відсутність розділових знаків, написання ДрАбИнКоЮ і т.п.), що робить повідомлення не зручними для читання або незрозумілими.

 

3.4 Учасник може використовувати персональні повідомлення для особистого спілкування з іншими учасниками, дотримуючись при цьому правил форуму.

 

3.5 Учасник може використовувати в тексті теги і картинки, крім випадків, описаних нижче.

 

3.6 Заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, незалежно від того, в якому вигляді й до кого вони були адресовані (будьте українцями :) ), у тому числі заборонена "підміна" букв символами.

 

3.7 Категорично забороняється будь-яка реклама, зокрема реклама інтернет-проектів (крім випадків попереднього погодження з адміністрацією).

 

3.8 Ваш підпис в форумі не може бути довшим 2-х рядків. До нього пред'являються ті ж самі вимоги, що і до повідомлень в форумі.

 

3.9 Користувач може оголошувати конкурси, запрошення на зустрічі, полювання чи риболовлю, а також різні акції для інших учасників та користувачів форуму. Організовувати чи брати участь у таких заходах можуть тільки зареєстровані згідно цих Правил активні користувачі форуму, щодо яких не має діючих заходів та санкцій. Виключенням можуть бути спеціалізовані відкриті заходи, що влаштовуються для популяризації мисливства, рибальства та активного відпочинку як культури, а також міроприємства пов'язані з популяризацією спільноти "Ловецтво України" та цього ресурсу.

 

4. Публікація дописів (повідомлень) на форумі

 

4.1 На форумі заборонено розміщення повідомлень які порушують законодавство України. Повідомлення які на думку модераторів порушують законодавство будуть видалятись негайно.

 

4.2 Теми та повідомлення, що порушують Правила, можуть бути піддані цензурі, а також можуть бути закриті, або видалені без попередження. До учасників, які є авторами даних повідомлень, можуть застосовуватися штрафні санкції (див. «Застережні заходи та санкції»).

 

4.3 Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відбиваючи сенс проблеми.

 

4.4 Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, і також постарайтесь переконатися, що питання не обговорювалося раніше. Для цього скористайтесь пошуком або фільтром за назвою. Якщо проблема розкрита не повністю, задавайте навідні запитання у вже існуючій темі.

 

4.5 Забороняється створювати однакові повідомлення в кількох розділах форуму, це автоматично прирівнюється до флуду. Якщо ви помилилися тематикою розділу, не варто створювати дублюючу тему, попросіть модератора перенести тему у відповідний розділ.

 

4.6 Забороняється створювати нову тему, що містить в темі тільки малоінформативні вирази. Приклад: «На допомогу!», «Допоможіть новачку!», «Терміново потрібна допомога!». Вказуйте в темі короткий опис вашої проблеми і намагайтеся давати чітку інформацію про те, чому присвячено дане обговорення. Приклад: "Допоможіть новачкові з ремонтом ІЖ-12", "Допоможіть вибрати між ІЖ-12 і ТОЗ-34" тощо.

 

4.7 Забороняється використовувати в темі і тексті повідомлення одні тільки ВЕЛИКІ БУКВИ. В учасників може створитися враження, що ви на них кричите.

 

4.8 Забороняється зловживати прикрасами тексту, якщо це може зробити його нечитабельним.

 

4.9 Забороняється використовувати червоний колір тексту. Це прерогатива адміністраторів і модераторів.

 

4.10 Не рекомендується створювати неінформативні повідомлення, наприклад, з одних тільки смайликів, прийменників і займенників. Це може бути розцінено як спроба накрутки рейтингу.

 

4.11 Для повідомлень про порушення Правил форуму є кнопка "Повідомити модератору" під кожним повідомленням.

 

4.12 Забороняється в тексті повідомлення використовувати різкі і неприємні оку кольори. Поважайте чужі нерви.

 

4.13 Забороняється використовувати в повідомленнях великі банери, фото що пропагують політику, насильство, каліцтво, злобу, релігійну ворожнечу, відверті і порнографічні фотографії або посилання на них, зображення непристойного змісту, зображення які можуть образити учасників форуму, а також зображення що не несуть смислове навантаження і не відповідають тематиці форуму. Виняток: розділи «Різне» і «Гумор», при відсутності зловживань.

 

4.14 Заборонено викладати фото з браконьєрських полювань, з полювань на тварин які занесені до червоної книги (як виключення дозволено використання таких фото в статтях присвячених охороні цих тварин). Теж саме стосується і риболовлі. В розділі Звіти не рекомендовано викладення фото неестетичного плану, фото зі скривавленими тваринами, з бракон"єрськими видами лову і т. д.

 

4.15 Намагайтесь не виставляти більше 3 фото в одному повідомленні. Вибирайте лише найкращі фото які б ви хотіли бачити в своєму фотоальбомі. Надмірна кількість світлин (особливо якщо на них зображено один і той самий об'єкт) дратують відвідувачів форуму які витрачають свій час та гроші на них (як виключення дозволяється розміщувати більше світлин у звітах зі змагань, тривалих подорожей, статтях, описах водойм та мисливських угідь).

 

4.16 Модератори на свій розсуд визначають які світлини не відповідають вимогам і видаляють їх. Якщо ви сумніваєтесь чи відповідають фото вимогам – проконсультуйтесь з модератором/адміністратором перед тим як розміщувати такі фото на форумі. До користувачів які неодноразово порушують ці вимоги будуть застосовуватись запобіжні заходи та санкції .

 

4.17 Забороняється розміщення образливих, загрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографічних повідомлень, закликів до національної ворожнечі, пропаганди насильства і расизму, та інші матеріали, що порушують чинне законодавство.

 

4.18 Забороняється створювати нові обговорення замість закритих модераторами. Якщо тема закрита, значить, на те є причини. Порушення вважатиметься флудом і відповідним чином припинятися.

 

4.19 Забороняється редагувати свої повідомлення після того, як їх піддав цензурі модератор. Час, протягом якого користувачу доступна можливість  редагування свого повідомлення обмежений і становить 5хв., після завершення цього терміну, кнопочка "Змінити" стане недоступною.

 

4.20 Забороняється обговорювати дії адміністрації. Це, щонайменше, нерозумно. Модератор в приваті повинен вам, по можливості, пояснити причину розпочатого запобіжного заходу. Якщо він це не зробив, запитайте його самі, але знову ж таки в приваті.

 

4.21 Довгі повідомлення вкрай бажано розбивати на абзаци, щоб їх було зручно читати.

 

4.22 Забороняється створювати повідомлення з безглуздою або малоінформативною інформацією, яка не несе смислового навантаження (флуд або порожня балаканина).

 

4.23 Забороняється офф-топік, тобто створювати відповіді в дискусіях не по темі. Якщо вам щось хочеться запитати - знайдіть відповідне обговорення (використовуючи пошук) або створіть нову тему. Так само до офф-топіку прирівнюється створення нового обговорення в невідповідному для цього розділі. Якщо ви це зробили, не поспішайте створювати ще одне обговорення в правильному розділі - попросіть модератора перенести тему в потрібний розділ. Виключення: Офф-топік в обмеженій кількості дозволений тільки у розділі "Різне", при цьому необхідно враховувати, що тема, яку ви торкаєтеся, повинна бути дуже важливою, раз ви вирішили обговорити її на цьому форумі. Подібні теми рекомендується позначати як "Off :..." або "Off-topic :...". Наприклад: "Off: Дивіться, яку я прикольну штуку знайшов!"і т.д..

 

4.24 Пам'ятайте про те, що кожне ваше повідомлення на форумі читає багато учасників. Тому уникайте створювати нові теми, звернені до якогось конкретного учасника (одному або двом). Особиста переписка в форумі вважається офф-топіком і карається. Для такого спілкування існують приватні повідомлення на форумі.

 

4.25 При цитуванні чужих повідомлень залишайте тільки те, що потрібно для розуміння вашої відповіді. Уникайте надлишкового цитування. При цитуванні прибирайте посилання на картинки та відео. Відповідаючи на останнє повідомлення - не цитуйте його.

 

4.26 Заборонено оверквотінг - надлишок цитат в тексті на форумі. Критерієм зазвичай вважається перевищення обсягу цитованого матеріалу над оригінальним текстом самого автора повідомлення. Надлишок цитат в тексті ускладнює знаходження і розуміння власної, висловлюваної в даний момент, думки автора.

 

4.27 Будь-яка реклама на форумі, без погодження з адміністрацією, заборонена. Можливості подання реклами та умови співпраці описані тут -> "Реклама та спіпраця".

 

4.28 Модератори - теж люди, вони теж бажають спілкуватися. Будь-яке повідомлення модератора в темі, не виділене червоним кольором - його особиста думка, яка може не збігатися з думкою інших членів адміністрації форуму.

 

4.29 Приватні комерційні оголошення дозволено розміщувати лише з дозволу адміністрації, при цьому Вам будуть вказані розділи де можна розмістити такі повідомлення.

 

4.30 Намагайтеся не робити граматичних помилок у повідомленнях - це створить негативне враження про Вас.

 

5. Культура спілкування

 

5.1 Поважайте своїх співрозмовників, не створюйте повідомлень, які можуть образити інших учасників форуму.

 

5.2 На форумі www.huntingukraine.com поважають любу точку зору, якщо вона висловлюється ввічливо і доброзичливо. Інші способи спілкування не припустимі. Ви повинні поважати своїх співрозмовників навіть якщо їх думка з будь якого питання не співпадає з вашою.

 

5.3 Забороняється використовувати неприкриті нецензурні слова і вирази в повідомленнях. Виняток: розділ «Гумор», та й то, тільки в контексті анекдотів та історій. При цьому рекомендується його по можливості завуалювати.

 

5.4 Слід якомога рідше використовувати завуальований мат, а краще повністю від нього відмовитися. Пам'ятайте, що на форумі можуть бути жінки і діти. Адміністрація впевнена, що спілкування без лайки і "зв'язки слів" - не міф, а цілком можливий факт.

 

5.5 Категорично забороняється влаштовувати відкриті з'ясовування стосунків ("розбірки") на форумі. Будь-які розбирання будуть придушуватися в зародку, незважаючи на вашу роль в конфлікті (порушник чи жертва). Якщо ви не поважаєте ні себе, ні свого опонента, поважайте хоча б інших учасників форуму. Користувачам може бути вкрай неприємно розгрібати бруд, яким ви поливаєте один одного. Будьте люб'язні, всі "розбірки" в приват, пошту, аську...

 

5.6 Якщо ви все-таки вважаєте, що інші учасники повинні знати про ваш конфлікт, будь ласка, зробіть це максимально спокійно, використовуючи сухі факти і не переходячи на особистості в розділі «Проблемні питання форуму». Вас вислухають і спробують допомогти. Але, якщо ситуація загостриться і почне виходити з-під контролю, тема буде закрита і видалена.

 

5.7 Якщо вам нема чого сказати - краще нічого і не говорити. Потік абсолютно безглуздих тем і повідомлень - тільки для того, щоб відзначитися - дратує не тільки інших учасників, але і адміністрацію форуму.

 

6. Застережні заходи та санкції

 

6.1 Усне попередження або зауваження. Текст в темі або повідомленні, виділений червоним шрифтом, або отриманий в особисті повідомлення від імені адміністрації форуму - найм'якша форма запобіжного заходу при легких формах порушень. Привід замислитися над своєю поведінкою. Слід пам'ятати, що наступне попередження може стати другим, з усіма витікаючими. За повідомлення, що порушує Правила, учасник може отримати від одного до декількох зауважень.

 

6.2 Попередження (із занесенням). Позначки про подібні попередження заносяться в "вісник модератора", де вказується причина і виправний термін. Третє попередження протягом виправного терміну автоматично означає бан провинившогося учасника.

 

6.3 Бан, або обмеження доступу учасника до форумів. Може бути тимчасовим, або безстроковим в особливо важких випадках.

 

7. Стосунки між користувачами та адміністрацією

 

7.1 У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.

 

7.2 Обговорення дій адміністрації (адміністраторів та модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, крім спеціалізованого форуму, покликаного забезпечити обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.

 

7.3 Образа модератора (ів) при виконанні службових обов'язків (за винесене попередження, виділене червоним шрифтом або отримане в особисті повідомлення), а також образи адміністрації форуму як групи людей, що підтримують порядок на цьому форумі тягне за собою безстроковий і безапеляційний бан.

 

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з наступним повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації в форумі проводяться з урахуванням думок та інтересів користувачів.

Перехід до категорії

Час створення сторінки: 0.14 секунд
Powered by HuntingUkraine.com